Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Москаленко О.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Москаленко О.М. 
Джерела права Європейського Союзу (міжнародно-правовий аналіз): Автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.М. Москаленко ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Розглянуто критерії, окреслено систему та виявлено механізми взаємодії джерел права Європейського Союзу. Проведено їх комплексний аналіз та конкретизовано притаманні їм специфічні риси. Досліджено установчі договори, нормативно-правові акти органів Європейського Союзу, міжнародні договори з третіми країнами, Угоду про партнерство та співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами, рішення Суду Європейських співтовариств. Проаналізовано Договір про запровадження Конституції для Європи. На базі цього договору було визначено тенденції розвитку системи джерел права Європейського Союзу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-3 +
Шифр НБУВ: РА343565

Рубрики:

      
2.

Москаленко О.М. 
Інституціональні чинники формування інноваційної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / О.М. Москаленко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено умови й інституціональні чинники формування інноваційної економіки (ІЕ) з використанням методології шкіл економічної теорії інституціонально-еволюційного напряму. Висвітлено особливості використання цілісного підходу до аналізу ІЕ як сукупності підсистем економіки та суспільства, зокрема, факторної, інституціональної, відтворювальної, суб'єктної, законодавчої, культурної. Розкрито основні напрями ефективної інноваційної політики розвинених країн і способи її впровадження у національні специфічні умови. Доведено необхідність переходу України до інноваційного розвитку як форми функціонування економіки постіндустріального типу. Наведено рекомендації щодо формування ІЕ як економічної системи з зрілою інституціональною структурою та новим технологічним базисом. Визначено першорядні завдання інституту влади на підставі постановки стратегічних цілей та ідентифікації ефективних економічних і законодавчих інструментів формування ІЕ України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.19 + У50-55 + У9(4УКР)0-55 +
Шифр НБУВ: РА367784

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
3.

Москаленко О.М. 
Конфліктно-консенсусна парадигма регулювання суспільно-політичних відносин: Автореф. дис...канд. політ. наук: 23.00.02 / О.М. Москаленко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано політологічну концепцію синтезу конфліктного та консенсусного підходів до регулювання суспільно-політичних відносин. На основі нової парадигми розкрито внутрішню логіку розвитку суспільно-політичних процесів та узгодження світоглядно-філософського й емпіричного потенціалів конфліктно-консенсусної взаємодії. Визначено роль поняття консенсусу у дискурсі соціально-гуманітарних наук та специфіки його функціонування у політичній науці крізь призму його аксіологічної сутності. Здійснено порівняльний аналіз елементів світового досвіду розгортання конфліктів та механізмів їх розв'язання. Проаналізовано особливості вияву конфліктно-консенсусного потенціалу в суспільстві перехідного типу та систематизовано наукові підходи до "консенсусної моделі демократії" як ціннісної основи демократизації українського суспільства. Розглянуто можливості застосування методу консенсусу у політичних, зокрема, виборчих технологіях та процесі прийняття політичних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф054.3 + Ф043.2
Шифр НБУВ: РА309450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського